top of page

Final Running Order

Practice held by Shortline Lake Homeowners

Monday -Thursday, August 21-24

 10-4  at the North dock

Sign ups will be first come 

Must be on site to get on the list

$30 for 4 passes Slalom or 2 jumps max. of 2 rides per day

*Payment in Advance at sign up 

FRIDAY

  1. Galante, Jake

  2. Chico, Matteo

  3. Jarvis, Gage

  4. Nason, Ryan

  5. Denis, Carl

  6. Moore, Evan

  7. Anger, Scott

  8. Lee, Kevin

  9. Parlett, Stephen

  10. Coulter, Shane

  11. Skirvin, David

  12. Hardeman, Bob

  13. Grubbs, Jana

  14. Vaughn, Amelia

  15. Nelson, Elisha

  16. Chadwick, Mish

  17. Gulley, Christine

  18. Nagle, Brandy

  19. Lapoint, Jennifer

  20. Bush, Will

  21. Craig, Lori

  22. Yamasaki, Donna

  23. Thoms, Lisa

  24. Duke, Rita

  25. Eastman, Lisa

  26. Goldman, Denise

  27. Fausold, Janie

  28. Stanford, Judy

  29. Bishop, Kevin

  30. Grubbs, Steven

  31. Brown, CC

  32. Ferrante, Ken

  33. Horton, John

  34. Wallace, Gary

  35. Smith, Darrell

  36. Yamasaki, Eric

  37. Badal, Greg

  38. Canepa, George

  39. Duke, Tim

  40. Goldman, Jeff

  41. Storelee, Richard

SATURDAY

  1. Bonnemann-Mechler, Giannina

  2. Straltsova, Hanna

  3. Danisheuskaya, Aliaksandra

  4. Truelove, Karen

  5. Ross, Neilly

  6. Mills, Chelsea

  7. Nicholson, Allie

  8. Bull, Jaimee

  9. Jaquess, Regina

  10. Mcclintock Rini, Whitney

   

OPEN MEN SLALOM

  1. Parsons, Nick

  2. Grubbs, Blaze

  3. Parrish, Chris

  4. Winter, Terry

  5. Poland, Joel

  6. Adams, Nicholas

  7. Canepa, Ryan

  8. Neveu, Stephen

  9. Howley, Joel

  10. Travers, Jonathan

  11. Ross, Charlie

  12. Mccormick, Cole

  13. Vaughn, Corey

  14. Hazelwood, Robert

  15. Degasperi, Thomas

  16. Mechler, Dane

  17. Winter, Frederick

  18. Smith, Nate

  19. Asher, William

OPEN MEN JUMP

  1. Grubbs, Blaze

  2. Morozov, Igor

  3. Miranda, Rodrigo

  4. Ritter, Emile

  5. Poland, Joel

  6. Garcia, Taylor

  7. Critchley, Jack

  8. Krueger, Freddy

  9. Dodd, Ryan

   

OPEN WOMEN JUMP

  1. Jaquess, Regina

  2. Varas, Agustina

  3. Gonzalez, Valentina

  4. Bonnemann-Mechler, Giannina

  5. Danisheuskaya, Aliaksandra

  6. Straltsova, Hanna

SCHEDULE OF EVENTS

bottom of page